Glikemični indeks in podatki o prehrani

Tabele glikemičnih indeksov in prehranske vrednosti izdelkov omogočajo izbiro živil, ki so najbolj primerna za vaš postopek hujšanja.

Glikemični indeks je kazalnik, ki določa, koliko se raven sladkorja v krvi dvigne pri uporabi določenega izdelka. Prednost je treba dati izdelkom z nižjim glikemičnim indeksom. Ogljikovi hidrati iz izdelkov z nizkim glikemičnim indeksom se enakomerno pretvorijo v energijo in to uspemo porabiti. In ogljikovi hidrati iz hrane z visokim glikemičnim indeksom se nasprotno absorbirajo prehitro, zato telo nekatere od njih pretvori v energijo, drugo pa shrani v obliki maščob.

Za večje udobje smo prednosti vsakega izdelka ocenili na pettočkovni lestvici. Višja kot je ocena, pogosteje v svoj jedilnik vključite takšne izdelke.

ime izdelkaGlikemični indeks
Prehranska vrednost izdelkov
(na 100 g)
KcalVevericeMaščobeOgljikovi hidrati
Naša ocena
Peteršilj, bazilika5493,70,485
Koperpetnajst312,50,54.15
Listna zelena solata10171,50,22,35
Sveži paradižnik10231,10,23.85
Sveže kumaredvajsettrinajst0,60,11.85
Surova čebula10481.4-10,45
Špinačapetnajst222.90,325
Špargljipetnajst211.90,13.25
Brokoli102730,445
Redkevpetnajstdvajset1,20,13.45
Sveže zelje10252-4.35
Sauerkrautpetnajst171.80,12.25
Zeljepetnajst75239.65
Cvetačna mokapetnajst29.1.80,345
brstični ohrovtpetnajst434.8-5.95
Porpetnajst332-6.55
Slane gobe1029.3,71.71,15
Zelena paprika10261.3-5.35
rdeča paprikapetnajst311.30,35.95
Česentrideset466.5-5.25
Surovo korenje35351.30,17.25
Svež zeleni grah407250,212.84
Kuhana leča2512810.30,420.34
Kuhan fižol401279.60,50,24
Zelenjavna enolončnica55992.14.87.13
Kaviž jajčevcev401461.713.35.13
Kaviar skvoš75831.34.88.13
Kuhana pesa64541.90,110.83
Pečena buča75231,10,14.43
Ocvrte bučke751041.3610.32
Ocvrta cvetača351203105.72
Zelene oljkepetnajst1251.412.71.32
Kuhana koruza701234.12,322.52
Črne oljkepetnajst3612.2328.71
Kuhan krompir657520,415.81
Pire krompir90922.13.313.71
Pomfri952663.815.129.1
Ocvrt krompir951842,89.5221
Krompirjev čips855382.237.649.31

ime izdelkaGlikemični indeks
Prehranska vrednost izdelkov
(na 100 g)
KcalVevericeMaščobeOgljikovi hidrati
Naša ocena
Limonadvajset330,90,135
Grenivke22350,70,26.55
Malinatrideset390,80,38.35
Jabolkatrideset440,40,49.85
Blackberry25312-4.45
Jagode25340,80,46.35
Borovnice43411,10,68.45
Borovnica423410,17.75
Rdeči ribeztrideset3510,27.35
Črni ribezpetnajst3810,27.35
Češnjeva sliva25270,2-6.45
Lingonberry25430,70,585
Marelicedvajset400,90,195
Breskvetrideset420,90,19.55
Hruške34420,40,39.55
Slive22430,80,29.65
Jagoda32320,80,46.35
Pomaranče35380,90,28.35
Češnja22490,80,510.34
Granat35520,9-11,24
Nektarin35480,90,211.84
Brusnica45260,5-3.84
Kivipetdeset490,40,211.54
Morska ajdatrideset520,92,554
Češnje25petdeset1,20,410.64
Mandarine40380,80,38.13
Kosmulja40410,70,29.13
Persimmon55550,5-13,22
Mango55670,50,313.52
Melona60390,6-9.12
Banane60911,50,1212
Grozdje40640,60,2šestnajst2
Ananas66490,50,211.61
Lubenica72400,70,28.81
Rozine652711.8-661
Slive slive252422,3-58.41
Fige352573,10,857.91
Suhe marelicetrideset2405.2-551
Datumi14630620,572.31

Žitarice in izdelki iz moke

ime izdelkaGlikemični indeks
Prehranska vrednost izdelkov
(na 100 g)
KcalVevericeMaščobeOgljikovi hidrati
Naša ocena
Prehranske vlakninetrideset205173.9145
Sojina moka brez maščobpetnajst29148.9121.75
Bran5119115.13.823.54
Surova ovsena kaša40305enajst6.2petdeset4
Ječmenova kaša na vodi221093,10,422.24
Ovsena kaša na vodi66491,51,193
Mlečna kašapetdeset1113.6219.83
Kuhan riž neolupljen651252.70,7363
Testenine iz polne kaše381134.70,923,23
Žitni kruh402228.61.443.93
Polnozrnat kruh4529111.32.1656.53
Kruh "Borodinski"452026.81.340.73
Ajdova kaša na vodipetdeset1535.91,629.3
Mlečna ovsena kaša601164.85.113.73
Testenine iz trde pšenicepetdeset1405.51,1272
Mlečna kaša6512235,415.32
Kaša iz mlečnega riža701012.91.4osemnajst2
Rženi-pšenični kruh652146.7142,42
Knedle s skuto6017010.9136,42
Knedle60252146.3372
Proso kaša na vodi701344,51.326.11
Riževa kaša na vodi801072,40,463.51
Premium močne palačinke691855.2334.31
Knedle s krompirjem6623463.6421
Sir pica602366.613.322.71
Premium krušni kruh802327.60,848.61
Premija testenin8534412.80,4701
Muesli8035211.313,467.11
Pečena pita s čebulo in jajcem882046.13,736.71
Ocvrta pita z marmelado882894.78.847.81
Krekerji7436011.52741
Piškotni kreker8035211.313,467.11
Bučkino maslo882927.54.954.71
Zajčka hrenovke922878.73,1591
Pšenični bagel1032769.11,157.11
Koruzni kosmiči8536040,5801
Ocvrti beli krutoni1003818.814,454,21
Beli kruh1363697.47.668.11
Vaflji805452.932.661.61
Piškotki, torte, torte100520425701

Naučite se iz našega tečaja, zakaj so nekateri izdelki dobri, drugi pa ne.!

Plačila niso potrebna. Tečaj je popolnoma brezplačen
zaradi umestitve sponzorskega oglaševanja v njem.

ime izdelkaGlikemični indeks
Prehranska vrednost izdelkov
(na 100 g)
KcalVevericeMaščobeOgljikovi hidrati
Naša ocena
Posneto mleko273130,24.75
Skuta z nizko vsebnostjo maščobtrideset88osemnajst11,25
Sojino mlekotrideset403.81.90,85
Kefir z nizko vsebnostjo maščob25trideset30,13.85
Jogurt 1,5% naraven354751,53,55
Tofu sirpetnajst738.14.20,65
Naravno mleko32603,14.24.84
Skuta 9% maščobetrideset18514923
Sadni jogurt521055.12,815.73
Brynza-26017.920.1-2
Chees Feta56243enajst212,52
Skuta45340723101
Skuta palačinke7022017.41210.61
Sulguni sir-28519.522-1
Predelani sir57323dvajset273.81
Trdi siri-36023trideset-1
Krema 10% maščobetrideset1182,8103,71
Kisla smetana 20% maščobe562042,8dvajset3.21
Sladoled702184.211.823.71
Kondenzirano mleko s sladkorjem803297.28.5561

Ribe in morski sadeži

ime izdelkaGlikemični indeks
Prehranska vrednost izdelkov
(na 100 g)
KcalVevericeMaščobeOgljikovi hidrati
Naša ocena
Kuhana trska-76170,7-5
Kuhana ščuka-78osemnajst0,5-5
Kuhani raki-8518.71,1-5
Morska ohrovt2250,90,20,35
Kuhan oslič-8616.62.2-5
Skuhana postrv-8915,53-5
Kozice-95dvajset1.8-5
Kuhana ostrige-95143-5
Tuna v lastnem soku-96211-5
Zander-9721.31.3-5
Flounder-10518.22,3-5
Kuhane lignje-14030,42.2-5
Kuhana raka59720.31.315
Kuhan murv-115devetnajst4.3-4
Pollock srna-13128,41.9-4
Beluga-13123.84-4
Sled-14015,58.7-3
Prekajena bakalar-11123.30,9-3
Vroče dimljeni roza losos-16123,27.6-3
Ocvrti ostriž-158devetnajst8.9-3
Praženi krapi-19618.311.6-3
Kuhana sardina-178dvajset10.8-3
Kuhan losos-21016.3petnajst-2
Rdeči kaviar-26131.613.8-2
Hladno dimljena skuša-15123,46.4-2
Ribji kotletipetdeset16812.5616.12
Prekajena jegulja-36317.732,4-1
Rakove palice409454.39.51
Jetra trsk-6134.265.7-1
Sardina v olju-24917.919.7-1
Skuša v olju-27813.125.1-1
Saury v olju-28318.323.3-1
Špranje v olju-36317.432,4-1

ime izdelkaGlikemični indeks
Prehranska vrednost izdelkov
(na 100 g)
KcalVevericeMaščobeOgljikovi hidrati
Naša ocena
Kuhana piščančja prsa-13729.81.8-5
Kuhana teletina-13427.83,1-5
Kuhana purana-19523.710,4-4
Kuhana pusto govedina-17525.78.1-4
Ocvrti zajec-21228.710.8-4
Zavrele ledvice-15626.15.8-4
Pečena goveja jetrapetdeset19922.910,23.94
Kuhan goveji jezik-23123.9petnajst-4
Goveji možgani-12411.78.6-3
Omleta4921014petnajst2.13
Ocvrt piščanec-26231,215.3-3
Svinjina na žaru-28019.922-3
Kuhano jagnjetino-29321.922.6-3
Goveji stroganoff5620716.613.15.72
Svinjske rezinepetdeset26211.719.69.62
Klobase2826610,4241,61
Kuhana klobasa34300122831
Gos-31929.322.4-1
Ovčetina-3002425-1
Pečena raca-40723,234.8-1
Ocvrta svinjina-40717.737,4-1

Maščobe, olja in omake

ime izdelkaGlikemični indeks
Prehranska vrednost izdelkov
(na 100 g)
KcalVevericeMaščobeOgljikovi hidrati
Naša ocena
Sojina omakadvajset122-15
Kečappetnajst902.1-14.94
Gorčica351439.912.75.33
Olivno olje-898-99.8-3
Rastlinsko olje-899-99.9-3
Majoneza606210,3672.62
Maslo517480,482.50,82
Margarina557430,2822.11
Svinjska maščoba-8411.490-1

ime izdelkaGlikemični indeks
Prehranska vrednost izdelkov
(na 100 g)
KcalVevericeMaščobeOgljikovi hidrati
Naša ocena
Čista negazirana voda-----5
Zeleni čaj (brez sladkorja)-0,1---5
Paradižnikov sokpetnajstosemnajst1-3,54
Korenčkov sok40281,10,15.83
Grenivkin sok (brez sladkorja)48330,3-83
Jabolčni sok (brez sladkorja)40440,5-9.13
Pomarančni sok (brez sladkorja)40540,7-12.83
Ananas sok (brez sladkorja)46530,4-13,43
Grozdni sok (brez sladkorja)4856.40,3-13.83
Suho rdeče vino44680,2-0,33
Suho belo vino44660,1-0,62
Kvasstrideset20.80,2-52
Naravna kava (brez sladkorja)5210,10,1-2
Kakavo v mleku (brez sladkorja)40673.23.85.12
Sok na pakiranje70540,7-12.82
Sadni kompot (brez sladkorja)60600,8-14.22
Desertno vinotrideset1500,2-dvajset1
Mleta kava42580,7111,21
Gazirane pijače7448--11.71
Pivo110420,3-4.61
Suh šampanjec46880,2-51
Gin in tonik-630,2-0,21
Likertrideset322--451
Vodka-233--0,11
Konjak-239--1,51

ime izdelkaGlikemični indeks
Prehranska vrednost izdelkov
(na 100 g)
KcalVevericeMaščobeOgljikovi hidrati
Naša ocena
Beljakovine enega jajca48173.6-0,45
Jajce (1 kos)48766.35.20,74
Rumenjak enega jajcapetdeset592.75.20,31
Orehipetnajst71015.665,215,22
Lešnikpetnajst70616.166.99.92
Mandelj2564818.657.713.62
Pistacijepetnajst57721petdeset10.82
Arašiddvajset61220.945,210.82
Sončnična semena8572215342
Bučna semena256002846.715.72
Kokos453803.433.529.52
Temna čokolada225396.235,448,22
Draga903140,8-80.32
Jam702710,30,370.91
Mlečna čokolada70550534.752,41
Čokoladne palice70500425691
Halva7052212.729.950.61
Karamelni bomboni80375-0,1971
Marmeladatrideset3060,40,1761
Sladkor70374--99.81
Kokice854802.1dvajset77.61
Shawarma v pita kruhu (1 kos)7062824.829.641
Hamburger (1 kos)10348625.826.236.71
Hotdog (1 kos)907241736791

Kako uporabljati te tabele z največjo koristjo pri hujšanju, se lahko naučite iz našega tečaja.

Plačila niso potrebna. Tečaj je popolnoma brezplačen
zaradi umestitve sponzorskega oglaševanja v njem.

Kakšen je glikemični indeks hrane?

Večina diet ne more brez koncepta glikemičnega indeksa. Običajno se uporablja za delitev izdelkov na škodljive in koristne, na podlagi tega se zgradi prehrana. Vendar se je okoli tega koncepta oblikovalo veliko napačnih predstav, nekatera zdrava živila so nerazumno izključena iz prehrane podpornikov zdrave prehrane.

Članek na kratko opisuje, kakšen je glikemični indeks, glikemična obremenitev in energijska gostota izdelkov. Prednosti in slabosti živil z visokim glikemičnim indeksom, tabele.

Kakšen je glikemični indeks?

GI - kazalnik, s katerim se oceni stopnja glukoze v krvi. Višji kot je ta kazalnik, hitrejša glukoza vstopi v krvni obtok in močnejši je skok njegove ravni. Lestvica glikemičnega indeksa je zgrajena glede na glukozo - njen GI je največji in enak 100. Višji kot je GI, hitreje se dvigne raven krvnega sladkorja.

Izraz "glikemični indeks" je v šport prišel iz medicine. Ta koncept je v 90. letih prejšnjega stoletja razvil kanadski nutricionist D. Jenkins. Znanstvenik je delal jedilnik za diabetike in meril raven sladkorja v krvi prostovoljcev po zaužitju različne hrane. Tako je profesor Jenkins skoval izraz "glikemični indeks" (GI ali GI). Nato se je koncept GI začel uporabljati v dietetiki in športu.

Z uravnavanjem ravni glukoze (sladkorja) lahko izboljšate delovanje in povečate rezerve energije. Z nizko raven glukoze se možgani upočasnijo, vsi procesi v telesu so zavirani, čutimo to kot lakoto, razpad. Če nekaj pojeste, se raven glukoze dvigne in pojavi se priliv energije. Ko raven glukoze preseže potrebe, telo skladišči presežek rezerv - maščobe. Pomembno je, da se izognemo nenadnim skokom ravni glukoze, da bo telo imelo čas, da jo uporabi, in da ne odlaša.

Kako delujejo izdelki z različnim glikemičnim indeksom??

Po prigrizku se količina sladkorja v krvi poveča v 30 minutah. Če ste jedli hitre ogljikove hidrate, potem se ta čas zmanjša. Pankreasa si prizadeva znižati raven glukoze, proizvaja inzulin in ga usmeri v potrebe telesa: bodisi po energiji bodisi v rezerve. Odvisno je od tega, kaj ogljikovi hidrati in koliko ste pojedli - hitro ali počasi. Hitri povzročajo oster skok in ustvarjajo presežek, počasi pa telo postopoma napajajo. Zato je ob zmanjšanju skupne vsebnosti kalorij v prehrani prednostna hrana z nizkim GI - ob isti kalorični vsebnosti ohranjajo občutek sitosti dlje časa.

Prednosti in slabosti visokega glikemičnega indeksa

Prednosti izdelkov visoke GI:

  • Hitro nasičite telo in obnovite zaloge glikogena
  • Lahko prebavljiv
  • Okusno

Slabosti izdelkov z visoko GI:

  • Hitro zvišajte raven inzulina
  • Odvečni ogljikovi hidrati gredo v zaloge maščob
  • Po kratkem času se spet pojavi občutek lakote

Prednosti in slabosti nizkega glikemičnega indeksa

Prednosti izdelkov z nizko GI:

  • Postopoma neguje telo in podaljšuje občutek polnosti
  • Ne povzroči močnega povečanja glukoze v krvi
  • Nimate časa, da bi prišli v maščobno tkivo, ker počasi zaužijejo potrebe telesa

Slabosti izdelkov z nizko GI:

  • Dolgo dopolnjujejo zaloge glikogena, zato niso primerne za hitro proizvodnjo energije
  • Nizka gostota energije. Na primer, iz ajde ni mogoče dobiti velike količine ogljikovih hidratov, ker je takšnih količin preprosto nemogoče jesti. Zato hitri ogljikovi hidrati potrebujejo hitre ogljikove hidrate.
  • Okus. Hrana z nizkim GI na splošno ni tako okusna kot hrana z visokim GI.

Indeks glikemičnih izdelkov

Razlikujejo se naslednje skupine izdelkov:

  • Nizka GI (manj kot 40)
  • Povprečna GI (40 do 70)
  • Visoka GI (nad 70)

A ne tako preprosto. Klasifikacije izvirajo iz glikemičnega indeksa enega izdelka, vendar se to pri hrani praktično ne dogaja. Prehrana je sestavljena iz mešanice izdelkov z različnimi ogljikovimi hidrati in drugačnega načina predelave - to bistveno spremeni celotno GI posode.

Od česa je odvisen glikemični indeks?

  • Vsebnost vlaken. Več prehranskih vlaknin v hrani, dlje se absorbira in je pod GI.
  • Način kuhanja izdelkov. Toplotna obdelava živil poveča njihov glikemični indeks, zato imajo pomfrit in preprosto kuhani krompir različne GI.
  • Vsebnost maščob in beljakovin. Na primer, uživanje testenin z mesno omako zmanjša glikemični indeks jedi.
  • Kisla hrana znižuje GI, slana hrana pa se, nasprotno, povečuje.

Zakaj je potreben glikemični indeks za športnike?

Če spretno uporabljate znanje o GI, lahko športnik prinese znatne koristi:

  • Okrevanje - hrana z visokim GI vam pomaga hitreje okrevati po vadbi. Hitro poveča raven glukoze v krvi, ki jo telo takoj porabi za predvideni namen in obnavlja rezerve energije. Ključna razlika pri manj aktivni osebi je, da ta sladkor takoj porabimo kot gorivo in ga ne shranimo v maščobo. Takšni izdelki telesu hitro dajejo energijo, zato na maratonih prodajna mesta s hrano sestavljajo predvsem izdelke z visokim GI.
  • Vzdržljivost - Hrana z nizkim GI izboljšuje vzdržljivost. To je posledica počasnega sproščanja energije. Če je na maratonu in po njem bolje uporabiti izdelke z visokim GI, potem 2-4 ure pred maratonom potrebujete predvsem izdelke s srednjo in nizko GI.

Kaj je glikemična obremenitev?

Poleg GI obstaja tudi koncept glikemične obremenitve (GH) - količine ogljikovih hidratov na 100 g izdelka. Večja kot je glikemična obremenitev, več ogljikovih hidratov bo vstopilo v telo. Glikemični indeks - indikator hitrosti, glikemična obremenitev - količine.

Na primer, lubenica ima GI 72, glikemična obremenitev pa je nizka - 4 g ogljikovih hidratov na 100 g. 1 kg lubenice vsebuje le 40 g ogljikovih hidratov, zato je lubenica kljub visokemu GI uporaben izdelek tudi pri hujšanju. Enako neskladje pri športnih pijačah, krompirju, korenju. Zato teh izdelkov ne bi smeli črtati iz prehrane samo zaradi vrednosti GI.

Glikemična obremenitev izdelkov:

  • 20 in več - visoko
  • 11-19 - srednje
  • 11 in spodaj - nizka

Običajno se za izračun glikemičnega indeksa (GI) uporablja izdelek te teže, ki bo vseboval 50 gramov čistega ogljikovih hidratov. In za izračun glikemične obremenitve (GN) uporabite formulo GN = (ogljikovi hidrati na 100 g izdelka) / 100 * GI. Na primer, za lubenico GN = 4/100 * 72 = 3,6.

Bottom line: ali je vredno izključiti živila z visokim GI?

Spremljati morate GI prehrane, vendar brez fanatizma in ob upoštevanju drugih dejavnikov. Slabih in dobrih ogljikovih hidratov ni, samo vsak ima svoj namen. Na primer, po naporni vadbi morate hitro okrevati z ogljikovimi hidrati z visokim glikemičnim indeksom. Odvečna teža se pridobiva tudi ne iz slabih ogljikovih hidratov, temveč iz skupnega presežka zaužitih kalorij.

Ni se popolnoma zanašati na podatke o GI, saj se lahko razlikujejo glede na kombinacijo izdelkov, vrsto obdelave in celo čas uporabe. Na primer, testenine GI lahko obsegajo od 40 do 80 enot. Tabele glikemičnega indeksa vsebujejo približne vrednosti in jih je mogoče uporabiti samo kot vodilo.

Indeks glikemičnih izdelkov: tabele

Glukoza - standard, po katerem se meri GI, je 100. Izmeri se glikemični indeks produktov glede na glukozo. Spodaj so živila z visokim in nizkim glikemičnim indeksom..

Živila z nizkim glikemičnim indeksom

Seznam živil z visokim glikemičnim indeksom

Seznam izdelkov za glikemični indeks

Sadje z nizkim glikemičnim indeksom

Zelenjava z nizkim glikemičnim indeksom

Video z glikemičnim indeksom

Uživajte v športu, premikajte se in potujte! Če ugotovite napako ali želite razpravljati o članku - napišite v komentarjih. Z veseljem se pogovarjamo.

Naročite se na nas na Telegramu, Yandex Zen in Vkontakte.

Izobraževanje: od abi? Tu? Ri? En? Ta do ma? Gi? St? Ra

Garnizona vsebine programov usposabljanja v treh povezavah sistema je, da imamo informacijsko izobrazbo za "šolo - univerza - po? dy? p? odpadki? usposabljanje? - do? s? ta? točka? a težko? nekaj? da? da? da, odločitev je nekdo Roj je mogoče poenostaviti, če se upošteva zahodnjaška izkušnja.

Širitev utemeljitve za motivacijo tehničnega, ki temelji na dejstvu, da splošno pomanjkanje ni "Neumno" (internet) in kratkotrajne "informacije" chi-si-sija, tako da pomeni "radi-kali" re? nes v teh? samih? f? ra? str? k? tu? rah. Za analizo je bil izveden test arhitekture sistemov učne tehnologije IEEE P1484.1 / D11 (ISO / IEC JTC1 SC36, [1]). v realnem času je razlog za to, da so na turnejah za infrastrukturo ob podpori nekaj časa pred leti odprti si? z? Kaj je prejšnji v tem dokumentu, peta stopnja, ta nebistveni model arhihija? Te? K? To? S? S tem o Te tehnične novosti (SOT) je mogoče uporabiti zlasti za njihovo uporabo, tako da bi to bilo mogoče Želim govoriti o težavi IT-okolja za več informacij o razvoju SOT.

Metode poučevanja in tisti, ki so bili izobraženi, preden so bili z mano, da se ne učim tega poklica "Klan" klanov (me? Dy d? S? Tan? Chi? He? Ampak? Izpopolnjevati ?, tehnotehnologi virtuoza? Al? Al? re? al? ampak? sti, jaz? potem? ra? bo? ti z dirkami? pre? de? len? nam? v? za? ma? qi? he? nas? re? sur? sa? mi itd.) na dolgi rok je rast razširjena v množici racionalnih sistemov. Vsi ne živijo, na splošno pa koncepta "izobraževanja do konca življenja" ni več pogledate skrajno - njegovo bistvo je v bistvu v procesu učenja, kako se učiti in si prizadevati zase Učim se in uporabljam IT v izobraževalnem procesu, ali je to, ker ste na moji visoki ravni čaj študentov.

Upoštevanje si? ​​S? Te? Mi? IT? Razlog? S? Va vii v kot? St? Ve? Ključ? Obseg? E? Do? Izdelki obrazcev o razlogu za pomembne informacije o turnejah po različnih državah, je vredno posvetiti posebno pozornost "transferni" točki? funkcije? med nivojem si? s? tako, razum, v veliki meri opredelya ju ?? po po raz raz razpade raz razpade raz raz?.

Abi? Tu? Ri? Ent kot objekt? Mar? Ke? Ting? Ha

Na vstopu v sistem govorimo o IT - pretoku abiu? Ri? En? Kdo je pri nas? prihaja cel mesec za čudežni nenavaden nakup velikega in majhnega "celega au-di-ri". Uporaba tukaj je izraz tukaj od leve do si do znamke, zdi se, da je ime upravičeno: rusko ? Srednje šole po "de? Gra? Fi? Fi? Jami" dobro? Stara leta in pla? E? Moja? Prva? Da, do leta 2010, na dveh? Stopnjah? Ne? S? S? Te? Zakaj? Ste? S? Bolj? Izobraženi? (Ba? Ka? Lovor / mojster? S) "Klici" niso pred "potrebnim" razlogom za učinek učinkovitih metod blagovne znamke njihovih razlogov za opravljanje storitev in s področja IT-razlogov za sklepanje ni brez razloga.

Prihod tujega jezika v sovjetske šole sredi 80. let prejšnjega stoletja ni prišel iz 80. let vem, da za nekatere IT poklice ni več pogojev za oblike gostovanja ? približno? na? ribolov. Na začetku, "brez" gume "faze uvajanja tega usposabljanja, vendar predmet v šolskih programih, smo trajali večkrat držav v starosti od 5 do 15 let, ki je postala enoten poznavalec zgodovine ? razovaniya. Poskus lahko štejemo za uspeh. Do tega časa je nekaj "človeških? Človeških? To" nekaj osi dobivalo programe usposabljanja, ki so bili ustvarjeni naprej osnova koncepta? a? de? mi? ka? in? re? yer? sh? va ("program? mi? ro? va? viye - drugi? pismenost" ), in njegovo uporabo ves čas, ampak volna, ampak prvi nagon, moški in ženske so prišli do konca ? veliko? mladih? programov? kvalificiranih obrtnikov? katerih? re? s? oh? oh? si? ste imeli široko paleto za koče kot si? s? to? no? iti, pa zadnjica? ampak? iti? program? mi? rova? vaniya. Strah strokovnjakov, ki so nekatere osi? Da, ali obstaja Beysi kot "prvi jezik" za osi izjema Osnova svetovnih programov ni bila utemeljena. Abi? Tu? Ri? En? Si si? S? Te? Smo IT izobraževanje? Za? Za? Za? Za? Kdo? S PC-jev - prej? Vsi? Celoten? program? mi? sto, s sto? in? la? yut in danes? ta? the ?????????? I?, pomemben? pomemben? v številu? ? di? to? ri. Menijo, da vas ime, vendar program uči spretnosti za določitev naloge, iskanje in oris težave mu, a? re? re? rešitev? ver? ampak? re? do? re? re? sredstva?.

Od začetka 90. let IT-fakultete ste postali oče venskih srednjih šol v navadni šoli. zveze. Po eni strani niso bili rešeni, če jim je bila dana formalna oblika potrdila abi? Tury? En? oblika? ti-ke: niti vi? pu? sknye niti pokončni ne izvzemajo na tem področju velike rase? Prostitucija ne gre. Na drugi strani so navsezadnje dobili enakomeren tok abi? Tu? En? T, moj? V? T? S? To? ? delite? o? s? a? v? vii z drzno? pero? s? ro? va? la iz? dan? s? svoje? s? imajo ??????? s? spol? vendar? dragoceno? toda? vi? Nadaljevati? preučevanje IT-di? s? qi? p? lin.

Abi? Tu? Navada veke od nas? Ne? Ne? Zakaj? V svojem času? V? V ?????????????? ??????? in PC? puške, da je "ulični" trg programa, seveda pa je izguba življenja na stotine neumnih zaradi kopije namestitvenega programa? s? tal? tnyh? programa? večino? krat? osebno? vendar? th za? vrednost ?. Pobuda in pragmatičnost in starejši? Starejši? Razred? Vzdevek? Ti? Država? In? Pridi domov? Njega? Kom? Pe? U? Te? Re con? s stališča, kdo je pred njim v preteklosti? v? le? niti? yam o? su? ge in o poklicu? s? o? nalna kariera? e? re. Kot rezultat tega imamo vsi au? Di? To? S abi? Tu? Ri? En? S? S? The? Smo? IT? Razlog? Veliko je neumnosti, ki so skupaj s svojimi spletnimi mesti, moje ? ma? mi in cha? mi?.

Hkrati pa, da, da, ali ste bili? V? Za? M? Ti? Ki v šolah v skladu z vektorji delovanja z akcijo? Ali nas poučujejo programi, ki jih učijo matere teh društev hebrejskih skupnosti? Kavč za pisarno? Ampak? Pojdi? Prepričan sem, mojster, ki sodeluje z ravnateljem, ki je abi? Tu? Ri? En? To? Mi, v redu? Preden vam ni treba spoznati projekta in se seznaniti z drugimi izobraževalnimi metodami. Ta izraz je mnogim ljudem znan že od dvajsetih let prejšnjega stoletja, njegovo bistvo je jasno. Kakšna je veljavnost te dejavnosti??

V okviru projekta divjad? Toda? Standard? To? Za izobraževanje? ?????????????????????? v? za? ma? qi? he? ampak? to? kom? no? ka? qi? he? te? ampak? log? gii (ii? IT) ?, dejanje nekoga? ro? oh, oh, kaj si na ravni osnov but in pol ter celotnega splošnega okolja? (5- 11 razredov), uvaja pa razumevanje "približno? Re? Re? O? O? L? E? L? N? S? T? At? Predhodno? Toda? Glavno? E? niya ". Avtorji dokumenta [2] to razumevanje opredeljujejo na naslednji način: „Predmeti "La? S", v okviru katerega? The? R?, Najbolj? Najbolje? Pesh ?? ampak lahko? Ampak? Re? In? Klic? tisti? smo? re? la? ob? ra? za? va? tel? ampak? pojdi? darilo? da po AI? IT. " Ali tukaj obstaja razlog za razum, ki pomeni, da ste s svojo pomočjo polni šole? ? Najpreprostejši COT - praviloma vsi isti pisarniški ljudje? Vsebina projektov je enaka kot pri pohabljanju, vendar vsebini učnih disciplin. Delajte na takšnih projektih z vidika pobude, vendar se je od njih mogoče učiti, vendar "Izgubil" iz nekega razloga, privlačnost, ostane, le vsi "še en pred njim, ja, ne?" jesti "ali" dolgočasno la? bo? ra? tor? koy ". Ali za to študijo obstaja drugačna scena, ki uporablja uporabo IT? Spomnite se vzroka za dobro znano skupnost, ki ni za nič, s šolarji; njihova udeležba, število, obseg omrežja postaja vse več. Sodobna tehnologija programa "Mi? Rova" Viya in projek? Ty? Ro? Va? Niya hkrati v primerjavi s s časom šole treh 80. let "Pa? s? kal - Beysik - As? semb? ler" približno? še enkrat? toda? o? razie. O? E? To? Ti, ti? Polnennыj starejši? Razred? Ne? By? Mi v okviru usmeritve tradicije na spec. ali drugih IT poklicev, zakaj si želijo, da bi šli na fakulteto samo v šolo? pojdi? te? gra? to? ra. " Med? In? Mojo? Akcijo? Pred? Da? Vi? Te? Lei o? Posebno? Učni programi? Je lastnik s? Le? Ha? Mi iz IT-poslovanja? Ne? Sa in woo Razpis z oblikami "pristanišča? Fe? Le? Se? Na? Ri? Ev" za take projekte je na polovici poti. Zgodnja stroka, orientalske usmeritve, v povezavi z operaterjem, ki ni podvržen senci. poimenovanje na trgu dela je še vedno sto, a ali je vredno ob pravem času na pravi način? vanija.

"Kariera? Claers?"

Ta standard je poleg projekta vključen v informacijsko tehnologijo in informacijsko tehnologijo in je vključen v dokument, vendar je to možno za specialista za film? Usposabljanje v 10. do 11. razredu Takšnemu modelu izobraževanja je pred tem veljalo isto, toda ali ga je bilo v Rusiji začeti iskati že v bližnji prihodnosti. V dokumentu tisti, ki so bili sredi projekta (www.informika.ru), trenutno počnejo? Teorija tega prehoda v natančni funkciji v povezavi ni "šola - univerza", ki bo v marsičem na novo definirana Učinkovitost vseh povezav z očetovstvom? Toda "IT" izobraževanje? Izobraževanje? Ker je bilo v okviru projekta razvitih veliko vajeništva, se standard izobraževalnih programov še ni začel, prej obstaja izkušnja s ponovno prodajo analognega istega projekta v ZDA.

Projekt kariernih grozdov (karierni grozdi, www.careerclusters.org) je sprožil in rovan van Federal de parirani moški Ameriško izobraževanje v obdobju 2000-2001. Njegov cilj je vnesti učni načrt našega poklica, vendar izobražujemo učence iz starejših razredov šol in visokih šol? v skladu z usmeritvijo toka na trg dela v državi. Osebje 16 strok za usposabljanje ("razred") je bolj določeno glede obstoja več kot sto člankov Kakšen razred so jarki, a ali je mogoče, da se nekateri programi usposabljanja poučujejo kot strokovnjaki? skupine v ločenih štabih, pa tudi strokovnjaki? od? rales? raly? s? as? s? qi? in? qi? yam.

Predhodni model vključuje naslednje: Fundacija grozdov, katere vsebina je prva op je pogost? o? razlog? za? ljudje? nas? in oni? toda? lol? gigi? ski? mi? v? va? ri? an? mi; vaše aktivne poti (Cluster Pathways), ki so del vadbenih modulov po vaši izbiri vendar znanje šole na več ravneh priprave; Ali gre za kariero (poklicne posebnosti), ki so specialisti, ki jim je mar za vsebino učnega načrta? smo razred. Osnova osnovnega razumevanja in načinov uporabe IT je vključena v strup, vendar ? ro moj? de? ka? zh? do? th? razred? Te zanima možnost sertifi? Ki? Tsii si vypu? N?, Kateri od razredov na mami? ri? a? lu študij? no? iti? sa? že v 9-10 razredih? sah. C? Te? Ma kri? Te? Ri? Ev in jaz? Nato? Att? Na? Postajah študentov, ki sodelujejo? By? By? Po analogiji s kor? By? z našimi tečaji usposabljanja bomo lahko uporabljali COT (kot je Microsoft Class Server).

V grozdu IT je več ljudi, ki se želijo iz njih naučiti več. ri? a? la - "Network IT", "Technology? software? mi? rovavaniya", "IT technology? management" in "Technology? "logotip? multi? mediji? (vključno s spletno tehnologijo? vendar? logotip?)." Sodelovanje v projektih, prisotnost informacijske skupnosti IT ekipe, zakaj resnično mislite tako? to pomeni, da so "zavajajoče" matere za tiste, ki študirajo, 11-12 razredov in število učencev od roka potrebujemo usposabljanje, staro od dveh do štirih let, da bomo certifikate predali podjetju v izobraževalnih centrih.

V poskusu sodeluje na stotine šol in več kot dva od obeh uslužbencev; Če izveš za koncesijo, ti je ni treba plačati, za nekoga drugega pa je to komo Oboževalci kot so IBM, Intel, Macromedia, Microsoft, Novell, Oracle in SAP.

Spoznavanje procesa, ki se dogaja na trgu dela v IT sektorju, o ек та? при при при да да ют ют ют ют ют ют ют ют ют ют ют ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ž ?? i so stali tako so va va va va va va t ??? iv iv? Po njihovem mnenju je potrebna redna registracija pouka, vendar jih mora moja mama skozi vsake tri ? greš? greš? da. Predlagamo, da se odvzamejo sestavi razreda in sestava, ki se napol ustanovi v starem razredu. si-fi za Urad za statistiko dela (BLS) in Statistično klasifikacijo poklicev (SOC), pa tudi za si-fi razred, specialist Ali ste bolje izobraženi v razvrstitvi učnih programov (CIP 2000)?.

Ba? Ka? Lav? Ri? At in ma? Gi? St? Ra? Tu? Ra v IT o izobraževanju?

V tej državi obstaja razlog za potrebo po standardni opremi za specialnost, vendar je to srednja šola za vas. Lahko to storite, a lahko dodate več kot 60 specialistov s sto ljudmi, ki že imajo ta sistem IT? cono? Za nekatere od njih ("strup" ro) potem obstajata najprej dve ravni načrtov treninga potem pride do izgube zanimanja za Bologno de la Lacra (tabela 1). Obenem je več kot 80% posebnosti tujcev, v središču pozornosti pa je pet let star model, pripravljen za posebno ? qi? in? ali? st kot za sfero? iz? vode? st? w pomeni com? pe? ju? ternoy in com? com? ne? ka? chi? he? ne? tech? ki, ter za izkoriščanje teh sredstev in sistema na njihovi podlagi. Med njimi so tudi hrastovi drevesi, ki so med seboj ozki glede na trenutne razmere. yah in usa? roaring pro.

V opisu očitkov "strupa" je "strup" enako kot ista stvar, s katero ste vmes? na raven mi ba? ka? lav? ri? in? to in ma? gi? st? ra? to? ry, obra? zu? y? ki so na prvi pogled do? točno, toda možna je široka »vera« (tabela 2). Vendar je preučitev toka tega edinega dokaza dejstva, da je razvoj jaška? Poudarek je na neizkušeni težavi, lemi, vi, številni tehniki, ne da bi upoštevali tende časi razvoja trga povpraševanja po IT industriji na splošno.

V ZDA od leta 1980 razred uvrščamo med specialiste, vendar ste bolje razvrščeni v klasifikacijo Navodni programi, ki so se razvili po ceni dragocene cene že veliko let. Vsebina razreda "Fi? Ka? To? Ra? Re? Sm? T? Ri" je padla v letih 1985, 1990 in 2000. V akciji je vaš razred si-fi? Ka? Fi? Ka-tora ?, CIP 2000, ali gre za garderobo? No, ena od posebnosti, ampak ali je to vredno? Dopolnjeno je z ustrezno kodo iz razreda? Fi? Ka? To je razlog za BLS. Analiza odziva CIP-BLS bi morala po potrebi narediti naslednje:

  • večinoma, toda kaj pa vprašanje izdaje? Ali ima skupina strokovnjakov? al? ampak ?, it? IT-management? in? roj 5 od 13 specialistov "al? ampak" zunaj "v razredu leta 2000;
  • večina jih je glede na vsebino skupine specialistov poseben? al? ies? tehnični? program? mi? ro? va? niya "(otrok? otrok? 8 vsak na desni? v? le? ni? yam) in" Ad? mi? ni? st? ri? ro? vanyie kor? po? ny ny for information ma on on ?? si? »» »» »» »» " (otrok? za? na 6 na? prav? in? le? nyam);
  • o? toda? v? le? posebni? al? t? o? prehod? v? deset? siv ?, vendar: 23 specialistov? al? ampak? od? 40 od ​​40 vnosov v pesek v letu 2000;
  • za 19 specialnosti, programe usposabljanja, super smo, mi smo na prvi stopnji, ali ste vi višji od prve ? va? niya (ba? ka? lav? ri? at).

Med procesom komuniciranja z državami IT gre za govor o državah Evropske unije o tem? Projekt Career Space (www.career-space.com), odobrena evropska komisija leta 2001. Zaradi uresničitve projekta je bila na zadnji strani ene in druge podeljena koncesija in trance na? q? o? nalnih kor? s? ra? tions. Vlogo ordena bi opravljalo Evropsko združenje industrije informacijske in komunikacijske tehnologije (EICTIA); Operativno delovanje projekta je povzročila sočasna koma za mednarodno sodelovanje v Evropi. V analizah obstoječih programov usposabljanja in delu na projektih profesorjev? fi lei (generični profili spretnosti) na trgu dela držav EU hkrati, ali sodeluje strokovnjak v standardu CEN? ISSS, za evropske poklice Eurel IT društev in center za poklice večina konfekcijskih izdelkov v IT sferi eskills NTO (ali ste? bory? tany?). Nekakšen kurac iz bo-ra poklica? O? Pro? Fi? Lei bazi? Ro? Wa o napovedi za trg dela? v IT sektorju, pod vojsko na qi? o? nal? n? by? sto ??????????????? Kaj je upravljanje EU v EU?.

Tu naj bi najprej potekal projekt Career Space za dva izobraževalna programa. Te vodilne univerze držav Evropske unije. Za 13 poklicev (vsak od njih bi bil že pred vami, ampak opis je v obliki poklicev, o katerih gre? strokovne?) bi bile "strokovne" ocene iz "dopisniške" vsebine? vodenje programov usposabljanja s temi programi? fi? lam.

Pobuda? Karierni prostor? Karierni prostor? Con? St? T? Ro? Va? Ali? Oh? Ha? Ne? Za? Qi? On? Ampak? Me? Di? Che? O "vrzeli" Evropske unije so v preteklosti odločali že večkrat, večkrat pred združenimi strokovnjaki ? Seveda bi bili med njimi še posebej verjetni trije - "Svetovanje v IT-sektorju", "Tehnični strokovnjaki" temno? Te gra graci milosti "in Ra radio? Tech? Ne." Poleg tega bi prišlo do neupravičene odločitve, če bi obstajala odločitev o delovanju druge skupine? imamo poklicne poklice, izobraževalne programe, za katere ne želimo iti na univerzo? si? te? tah pra? k? ti? nebo? "iz nič": po? prej? wai? v IT? trženje na področju IT; Mentaliteta na področju IT; upravljanje IT-projektov? mi; delo s stranko v IT.

Drugič, to? Če želite hkrati sodelovati v obsegu enkratne delovne skupine? Delo? Malo? Da? »Kdo ste?« »Osnove pravice do razvoja programov usposabljanja za sisteme IT Nekatere evropske univerze so jih pozdravile "smernice za razvoj učnih načrtov". Avtorji reke, ljudje, ki nimajo pod pokrovi, mislijo, da je že drugi dan, ki je še star, vendar se splača Vizija vsebine izobraževalnih programov na IIIT in metod izobraževalne dejavnosti za srednje šole in visoke šole (s delno uporabimo izkušnje, izkušnje, mi smo medij preračunavanja Germ ? nii). Medtem je odgovor, da lahko programi usposabljanja, ki jih imamo za IT izobraževanje naslednji "to" bosonski "tok": teorija, potek, do 30%; posebne "piščance" za tehnično, toda za "di? s? di? s? qi? li? nas" do 30%; v? tag? ri? ro? kombi? posebne specialitete? do? potem? bom? razvija? delo? ko? isto? - do 25%; podlaga za osrednjo težnjo in poslovanje - do 15%.

Ključno je, da je to prvi projekt (2003), strokovna skupina pod tem pa se je očitno odločila za to. ? prej? moje logike? niti? rn? ha? ha trg dela v IT sektorju. Aktivnost harmonije v korist sto in šestdesetih let, ki jih želite izboljšati izobraževanje in trg dela na tem področju to bi bilo še posebej upravičeno, toda v naslednji naslednji faq: glede na podatke iz članka članek Uprava EU je leta 2001 v državah Evropske unije za približno 28% poklica, za vas ste v sferi tisti, ki ste tehnični, a zgubljeni, ali ste imeli visokošolsko izobrazbo in še 47% je srednje posebno izobraževanje [4].

Soy? In? Le? S? S? In? Nakup? Toda? S? Prof? S? O? Nalnyh prof? Lei, predlagano? Ženske? V profesionalci? Karierni prostor, s pro? A? A? A? A? A? A? A? A? A? Razreda? A? A? A? A? To? A? Za? A? S? SOC 90 (Ali je? A? ? ta? Niya) pomeni? de? tel? v? vu? gre za? -prazen GTR? modrček? to? o? fi? lei iT o? ra? zo? va? niya na curku? Trg dela (za razliko od ZDA) ni videti mogoč.

Povzetek

Se danes v ZDA in EU resnično sprašujete o dolgoročnem nujnem programu? Izobraževanje (»šola - univerza - po diplomi? Izobraževanje?«) Na podlagi informacij? sivnoe uporaba COT. S to izkušnjo in z razvojem vodilnih univerz v Rusiji se "recimo, kaj je to", učite? Ali ste? Raste? Pogoji? Moj? Je to IT-ba? Ka? Lav? Ri? A? To, oče, ve? Ve? Ve? Strokovnjaki? Vi lahko poskusite nekaj storiti, preden pridete k meni, če imate informacijsko izobrazbo, opredelennoy Bologna deka to? la? ra? chi? ji. Mogoče bo predstavljen dvosmerni model usposabljanja za šestnajsto skupino, izobraževanje v IT v skladu z zahtevami Evropske unije, z zahtevo po ravni ISCED 5A pod pogojem, da ruski strokovnjak Ste iz strokovnih, strokovnih, socialnih, socialnih, strokovnih, profesionalnih, strokovnih, strokovnih, strokovnih ali strokovnih ali strokovnih ali družabnih, socialnih in socialnih skupin (AP, KIT, ADE itd.)? Glede na naraščajoče povpraševanje po profesionalnem mediju lahko pričakujete kratkotrajno razmerje. bo določen IT-delavec v Rusiji v Rusiji pokazal zanimanje za starost? Mi smo v poklicu? o? orientalski orientaciji v šolah in profesionalni s? te? smo? re? ne? pojdemo? profes? s? o? nal? ampak o izobraževanje (ISCED 4).

  1. IEEE P1484.1 / D11, 2002-11-28 Osnutek standarda za učno tehnologijo - Arhitektura učnih tehnoloških sistemov (LTSA).
  2. "Priča o Rusiji?" Št. 12, 2004.
  3. Odbor za potrebe delovne sile v poročilu o informacijski tehnologiji (ZDA), 2001.
  4. J. Lienhardt, Visokotehnološka industrija v EU. V ospredju statistika, publikacija EuroStat, 10.10.2003.

Pomembno Je, Da Se Zavedajo Vaskulitis